Znorel bom!!!!

Znorel bom, hahahaha, ne,ne bom znorel, to je le moja ideja za na to stran,

xxx,

lep je dan,

ko poješ banano,

ko poslušaš house na utube,

ko gledaš stare partrizanske,

ko te mami pokliče po mobitelu,

ko je oče zdrav,

ko ti sinusi ne delajo,

samo sranje,

ko oddaš to pesem,

ko se tiv plesen naredi na podplatih,

ja,

hvala vsem skupaj,

roke se mi tresejo.

 

pacient

Komentiranje je zaprto!

pacient
Napisal/a: pacient

Pesmi

  • 11. 09. 2015 ob 09:33
  • Prebrano 610 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 90.75

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!