
Novorojenčkom vsled tvojega skrbnega brisanja, brez dvoma, lepo žare lička... :-)
Lp, Sašo
sem napisal ,,pesem,, in jo nato zradiral, malce posrana, neposrečena je bila.. asociacija pač :)
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: srecok
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!