
Umorna sam
dubinom sna,
vječnošću nade.
Utapam se
u ispraznosti čežnje.
Neka nježna
tuga
obavija me
polako,
prožimajući me svu.
Ako ikad uđeš
u moju bašču,
pazi kuda prolaziš.
I ono što se čini drač
dušu ima.
Ako ikad uđeš
u moju bašču,
pazi kuda prolaziš.
I ono što se čini drač
dušu ima.
:) lp
Hvala Li, drago mi je da Vam se sviđa :)
lp
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: saraivor
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!