
Dobro jutro..hitam na Adu moje more...obožavam jutarnje kupanje.POZDRAVVVV
VEČNO PROLEĆE (Ana Ivan Žigić)
Ti si moj
mali kutak večnog proleća
Ispunjavaš mi vazduh
blagom muzikom žuborenja
Kao hiljadu malih potoka
sjurio si se u moje srce
zakačio se za zalistak
kao tromb
i tu ostao
Kad potoci nabujaju
i „otkačiš „ se
u srce
me još jednom poljubi
i venama krvlju uzburkanom
mojim telom prostruji
LJUBAVI MOJA
u mali kutak večnog proleća
me ponesi
i poželi mi srećan put……
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: anaana
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!