
Največje razočaranje,
ki ga človek lahko doživi,
ko, z ozirom na lastne pomanjkljivosti
in storjene neumnosti, ugotovi,
da kljub temu
spada med pametne ljudi.
espantajo,
menda že ptički čivkajo, da so rime na i slabe, ker se jih je tako lahko spomniti ("na prvo žogo").
Če že pišeš rimane pesmi, najdeš na portalu kar nekaj nasvetov, kako to početi kvalitetno. Na primer tukaj: http://www.pesem.si/a/objava/prikaz/42361/rima_-_pot_v_nove_prostore
LP, mcv
V bistvu je tu v prvem planu misel/pomen... Je pa res, da le-ta ni na prvo žogo. Lahko pa razložim :)
LP
Škoda, da bi dobro misel pokvarile rime na i.
LP, mcv
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: espantajo
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!