
Mastanja, Sašo in Lovrenka,
hvala!!!!
:)Pozdrav vsem trem, Majda
Hoditi po zvezdah ali po besedi ... pesem, ki razmišlja o koncu, ki je že minil in skozi izbrane besede govori o rahli bližini in nenehnem kroženju po poljih notranjega sveta. Čestitke,
Ana
...Ana, hvala za tenkočuten sprehod po zvezdah in besedah... :)
Lep pozdrav,
Majda
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: ob potoku - Majda Kočar
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!