Preprostolepo

Ljubil te bom, ko boš stara in siva,

ljubil te bom, ko ti počil bo glas,

ljubil te bom, ker vem da minljiva,

boš kmalu odšla, te odnesel bo čas.

 

Kmalu prišel tud' sam bom za tabo,

ker v zemlji, menda, težko se sam spi,

a v zemlji še gre, saj tišino imaš s sabo,

je težje na svetu, če tebe več ni.

Jan Perko

Sašo Zorc Florjanski

Poslano:
04. 01. 2015 ob 05:38

Ja, to pa prav lepo vzvalovi in poboža...

lp 

Zastavica

Jan Perko

Poslano:
06. 01. 2015 ob 21:05
Spremenjeno:
06. 01. 2015 ob 21:06

Hvala. :)


pozdrav

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Jan Perko
Napisal/a: Jan Perko

Pesmi

  • 04. 01. 2015 ob 03:55
  • Prebrano 764 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 146.09

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!