Združeno delo

Šef ukaže podrejenemu, ta mora delati. Podrejeni mora biti tiho, čeprav ve, kaj bi šef še moral narediti.

Vinko Tavčar

modricvet

Poslano:
03. 01. 2015 ob 17:57

Če drugega ne, vsaj reči prosim in hvala, ko je narejeno.

LP, mcv

Zastavica

Vinko Tavčar

Poslano:
04. 01. 2015 ob 12:36
Spremenjeno:
04. 01. 2015 ob 12:46

Alenka, prav to dvoje sem imel v mislih.

Lp, Vinko

Spotoma želim v letu 2015 zdravja, sreče  in ustvarjalnosti uredništvu, ter vsem članom portala Pesem.si

Zastavica

srecok

Poslano:
04. 01. 2015 ob 13:51

predvsem pa naj plača delo... od prosim in hvala se ne naješ

Zastavica

Vinko Tavčar

Poslano:
05. 01. 2015 ob 12:38

Srečok, seveda je mišljeno tako, da je vse opravljeno delo tudi plačano po pogodbi ki je sklenjena. Lepe geste so pa vseeno znak spoštovanja medsebojnih odnosov. Sicer ne zaležejo želodcu kot praviš, prijajo pa ušesom in duši, da človek z veseljem dela, kar mu je naloženo.

lp. Vinko

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Vinko Tavčar
Napisal/a: Vinko Tavčar

Aforizmi

  • 03. 01. 2015 ob 13:42
  • Prebrano 653 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 134.4

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!