
Šef ukaže podrejenemu, ta mora delati. Podrejeni mora biti tiho, čeprav ve, kaj bi šef še moral narediti.
Če drugega ne, vsaj reči prosim in hvala, ko je narejeno.
LP, mcv
Alenka, prav to dvoje sem imel v mislih.
Lp, Vinko
Spotoma želim v letu 2015 zdravja, sreče in ustvarjalnosti uredništvu, ter vsem članom portala Pesem.si
predvsem pa naj plača delo... od prosim in hvala se ne naješ
Srečok, seveda je mišljeno tako, da je vse opravljeno delo tudi plačano po pogodbi ki je sklenjena. Lepe geste so pa vseeno znak spoštovanja medsebojnih odnosov. Sicer ne zaležejo želodcu kot praviš, prijajo pa ušesom in duši, da človek z veseljem dela, kar mu je naloženo.
lp. Vinko
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Vinko Tavčar
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!