
Iskra.
Plamen sveče
zagori.
V hrepenenju
jemlje, daje,
trepeče.
Živi.
Ko se zgrne noč
ko veter zaveje,
se vse umiri.
V oglju obleži
davni vonj.
Morda... če je to sporočilo preko vsakdanje zgodbe, prispodobe bralcem blizu in zlahka doumljivo, bi lahko bil, a ne? Glasbo pa si predstavlja vsak po svoje... :)
Hvala, srecok
Lep večer, Neni
hihi jaz sem prvo zapisal in poslal pol pa šel preverjat na net.....predvidevam, da ti tudi, če pa se motim pa vsaka čast :)
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Neni
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!