NI POTI, DA SE UIDE

Iskra.

Plamen sveče

zagori.

V hrepenenju

jemlje, daje,

trepeče.

Živi.

 

Ko se zgrne noč

ko veter zaveje,

se vse umiri.

V oglju obleži

davni vonj.

 

 

Neni

srecok

Poslano:
22. 12. 2014 ob 17:27

Šanson al pa jaz pojma nimam :)

Zastavica

Neni

Poslano:
22. 12. 2014 ob 17:39

Morda... če je to sporočilo preko vsakdanje zgodbe, prispodobe bralcem blizu in zlahka doumljivo, bi lahko bil, a ne? Glasbo pa si predstavlja vsak po svoje... :)

Hvala, srecok

Lep večer, Neni

 

Zastavica

srecok

Poslano:
22. 12. 2014 ob 17:54

hihi jaz sem prvo zapisal in poslal pol pa šel preverjat na net.....predvidevam, da ti tudi, če pa se motim pa vsaka čast :)


Zastavica

Neni

Poslano:
22. 12. 2014 ob 18:51

Hvala netu

 :)

Lp Neni

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Neni
Napisal/a: Neni

Pesmi

  • 22. 12. 2014 ob 17:22
  • Prebrano 703 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 261.5

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!