variacija

 

,,ne hvali se s pesmijo, vsaka ptica ima lepšo..

srecok

igor žuravlev

Poslano:
21. 12. 2014 ob 09:39

Srecok, potem še nisi slišal moji papigi, ko odpreta kljune in zažgolita je melodija podobna zvoku tanka, ki se vali preko šodra, pol pa nimam kej druga kot da se jima pridružim. Bodi fajn.

Zastavica

srecok

Poslano:
21. 12. 2014 ob 09:46
Spremenjeno:
21. 12. 2014 ob 09:48

ja, samo papige so plagiatorji :)


tudi moj vran včasih zapoje kako tujo.......npr...Vran si prisvoji pesem; ,,čiv-čiv,,

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

srecok
Napisal/a: srecok

Aforizmi

  • 21. 12. 2014 ob 09:24
  • Prebrano 702 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 228

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!