naj vsak mi smeje se,
saj mi on najlepši je..
ko po šoli hodimo,
na druge se ne uziramo,
ter jih sam preziramo,
a ko jas zagledam ga,
lahko samo občodujem ga,
saj on drugo punco ma,
in z njo se noro ljubita,
meni zdaj vseeno je,
važno da imam prijatelje,
še zadno leto mi skupaj smo,
predno se razidemo,
in vsak v svojo pot odidemo,
mi zdaj zadnji razred smo,
in vsi dobro se razumemo,
res da smo komaj ta konec dovgi dočakali,
a ta konec pred vrati je,
in nam vsem kar mal hudo je,
saj je vse prehitro šlo,
a vsem se nam dobro je izšlo,
res da so tut kdaj težave ble,
a so kmalu se razrešile,
to za moje frende je,
naj vsak smeje se,
naj uživa dokler lahko,
saj življenje je le eno,
zato izkoristi ga čim bol lepo,
s prijatli hodi vn na žur,
tud do kakšnih poznih ur,
ne delaj si preglavic če zamudil boš,
važno da užival boš,
in srečen boš,
mi v klopeh smo vsi sedeli,
in teške trenutke preživeli,
če nam uspelo je že to,
lahko še nasledno rundo,
čeprav bol huda bo,
lahko odigramo prav tako lepo,
tudi če vas zraven nebo.
spomin na vas nkol zbledel nebo,
v teških trenutkih smo skupaj bli,
skupaj se zabavali,
ter šute skupaj fasali.
a tukaj zdaj je zadnji šolski dan,
zato pozabimo stare mučne šolske dni,
spomnimo se le dobrih teh stvari,
ko skupaj mi smo špricali,
ter koga kdaj zašpecali,
zraven pa še kaj ušpičili,
ter nikogar nismo poslušali,
res da to ni blo lepo,
a kaj si naj?-ful je blo hudo,
mim grede,
poslušte me,
ko naslednič mi se srečamo,
PARTY ON with all my friends,
nikoli konec,
friends za celi lonec,
ki mu nikoli ne poči lonc,
saj pravljice nebo nikoli konc