
Prime me
vsake toliko
da bi preveril če obstaja
zgoraj in spodaj
predčasno
kaj naj rečem
včasih me zvije
včasih je dan brez konca
noč razpotegnjena v večnost
pa me zvije
jebiga
in drugače
nebo se ne naveliča sivine
zemlja se nima kdaj posušiti
dom je še vedno kup črepinj
in rad bi te videl v eni od onih oblekic
veš tistih poletnih
nedavno tega si jih omenjala
pa kaj govorim
poskakoval bi do stropa
pa če bi prišla oblečena v žakelj od krompirja
res
prisegam
najbrž je bolj pritlikava možnost za to
da bi prišla polepit črepinje
ali pač.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: igor žuravlev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!