* *

Prime me

vsake toliko

da bi preveril če obstaja

zgoraj in spodaj

predčasno

kaj naj rečem

včasih me zvije

včasih je dan brez konca

noč razpotegnjena v večnost

pa me zvije

jebiga

in drugače

nebo se ne naveliča sivine

zemlja se nima kdaj posušiti

dom je še vedno kup črepinj

in rad bi te videl v eni od onih oblekic

veš tistih poletnih

nedavno tega si jih omenjala

pa kaj govorim

poskakoval bi do stropa

pa če bi prišla oblečena v žakelj od krompirja

res

prisegam

najbrž je bolj pritlikava možnost za to

da bi prišla polepit črepinje

ali pač.

 

 

igor žuravlev

Komentiranje je zaprto!

igor žuravlev
Napisal/a: igor žuravlev

Pesmi

  • 26. 09. 2014 ob 19:41
  • Prebrano 757 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 447

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!