
kradem stavke in jih CITIRAM
vse povprek ležijo in se bašejo
z nekimi drugimi besedami
ki so se ujele pod njihove prste
vsemogočnosti&večnosti
tako da
nič več ne ostane od mene
in tiste ki bi morala pisati in
biti izvirna z vsemogočimi +
znaki in … tečna sem -_-
in ja, to moraš vedeti!
da sem tukaj … nekje … med
pikami ki so moje in moje in MOJE
"Vse in še svet"
(nekaj v zvezi z
JAMESOM BONDOM)
citiram tam spodaj
kjer bi moralo pisati
JAZ
(brez pridiha egocentričnosti)
Ta brezupna (po)polnost napisanega, ki vsake toliko zadrgne naše tipkovnice in peresa ... strahovi pred izrekanjem že izrečenega so kot zdrsi čez rob obstajanja. Zanimivo, da ravno J B (bi pričakovali kakega mega literata ;), ampak če se pozorno zamislimo v izrekanja - koliko od vsega je že tudi napisanega ... Pesem, ki obdeluje središčno temo tistih, ki pišemo, čestitke,
Ana
Hvala, Ana .. :)
Vse in še svet - da, krasen podvig za Bonde in ostale Velike literate ;)
Lp, MSenca
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: Helena Zemljič (MalaSenca) (urednica)
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!