brez avtorstva

kradem stavke in jih CITIRAM
vse povprek ležijo in se bašejo
z nekimi drugimi besedami
ki so se ujele pod njihove prste
vsemogočnosti&večnosti
tako da
nič več ne ostane od mene
in tiste ki bi morala pisati in
biti izvirna z vsemogočimi +
znaki in … tečna sem -_-
in ja, to moraš vedeti!
da sem tukaj … nekje … med
pikami ki so moje in moje in MOJE

 


"Vse in še svet"
(nekaj v zvezi z
JAMESOM BONDOM)
citiram tam spodaj

 


kjer bi moralo pisati
JAZ

(brez pridiha egocentričnosti)

Helena Zemljič (MalaSenca)

Ana Porenta

urednica

Poslano:
23. 09. 2014 ob 21:32
Spremenjeno:
23. 09. 2014 ob 21:32

Ta brezupna (po)polnost napisanega, ki vsake toliko zadrgne naše tipkovnice in peresa ... strahovi pred izrekanjem že izrečenega so kot zdrsi čez rob obstajanja. Zanimivo, da ravno J B (bi pričakovali kakega mega literata ;), ampak če se pozorno zamislimo v izrekanja - koliko od vsega je že tudi napisanega ... Pesem, ki obdeluje središčno temo tistih, ki pišemo, čestitke,

Ana

Zastavica

Helena Zemljič (MalaSenca)

urednica

Poslano:
24. 09. 2014 ob 18:24

Hvala, Ana .. :)

Vse in še svet - da, krasen podvig za Bonde in ostale Velike literate ;)


Lp, MSenca

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

Helena Zemljič (MalaSenca)
Napisal/a: Helena Zemljič (MalaSenca) (urednica)

Pesmi

  • 21. 09. 2014 ob 15:04
  • Prebrano 841 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 378.28

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!