Še največji kmet letos nima suhe slame.
IŽ-lev
Aleksandra Kocmut - Kerstin
Poslano: 16. 09. 2014 ob 23:51
To pa res.
Suha slama je ostala suha le tam, kjer je res na varnem. V nekaterih glavah. :)
Všeč mi je 1
Poslano: 17. 09. 2014 ob 00:56
Ja Aleksandra,imaš prav.
Lep pozdrav,hope
Všeč mi je 0
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a: IŽ-lev
Aforizmi
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!