pomagu si žvet
otrokom na drugm svet.
ta life je čist zadet
same vojne so že spet.
odpravl smo se pomagat
a prepozni smo bili
zato vas nekaj več ni.
pomrli ste a mama vas ljubila je.
a vsai netrpite več
kot nekateri k žvite.
lakota udarja in vas počasi v zemljo spravlja
nekateri ste zdaj rešeni
a ne pomeni da ste odrešeni
vsega kar trpite
in s tem izgubite
še kakšno življenje in potrplenje.
otroc stradajo že spet
kot iz pred nekaj let.
hodjo po napačni sled...
pomagite in pokličte...
080-26-96...ali obiščite spletno stran..http://www.unicef.org
maja