
tule se bo pa marsikdor našel.
sam sicer za delo štejem tudi lenarjenje.
ampak ko pomislim na to, koliko je profesionalce v, ki amatersko delajo na drugih ...!
Lpp
Hehe, ja, krščen matiček, "profesionalcev", ki delajo na drugih kar mrgoli, amaterjev, ki jih plačujejo, pa tudi.
Tudi jaz čislam lenerjenje, včasih nekoliko pretiravam,
hvala za izrečeno in stik
Res je Svitnica. Ma kje jih samo najdeš, da si me tako močno (hi, hi, ...) profesionalno zadel ... gostota, ki jo moram predelati, kajti - da se razčleniti na marsikaj
lp
Ah Ida, to so izkušnje, skoraj od kar vem zase "delam na sebi", zato sem marsikatero delo za obstoj in penzijo zanemaril, pa so danes vrzeli, toda ni mi žal, kajti vedeti kdo sem in zakaj sem na tem ljubem Planetu odtehta vse, res pa je, da brez poguma in določenega tveganja ne gre, taka je ta reč,
hvala za izrečeno, branje in izbor
Haha, Svit,
jaz ki sem bolj pozabljive sorte,
pozabim še amatersko delati na sebi, potem je kar je.
:)
No Lea, tudi jaz pozabljam, na srečo ne kdo sem, zate pa menim, da kar dobro delaš na sebi, vsaj iz literarne smeri se to vidi.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Svit
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!