Vzletela

Razpenjam krila,
kot si mi včeraj
razprl kolena.

Rekel si, da ne bo bolelo.
Rekel si, da boš jutri nazaj.
Da bova videla, kako dolgo bo trajalo.

Danes ti pravim,
da se mi ne ljubi čakati.
Ne pridem nazaj, ne bo me več
in bolelo bo, hudo bo bolelo.
Ampak je vsaj za večno.

yoyoba

Komentiranje je zaprto!

yoyoba
Napisal/a: yoyoba

Pesmi

  • 22. 12. 2008 ob 08:59
  • Prebrano 661 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 55

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!