
Meni se zdi čudno to, da imajo nekateri rajši psa kot svojega partnerja.
Hm ... Čudno ravno ni, prej zaskrbljujoče. Konec koncev, pes je zvest, dela vedno to, kar hočeš, vedno ima čas zate ... :-) Ljudje pa ... imamo včasih radi, da je vse po naše.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: rima
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!