Privij me k sebi
Razumi me prosim
da mi je hudo
razžira me nemoč
dnevi so predolgi
noči neskončne
in tako redko se vidiva
zato podvomim
strah me je
da ne bo več naju
in to drobi
melje v prah
ker nočem brez tebe
ne morem
saj veš.
igor žuravlev

Napisal/a: igor žuravlev
Pesmi
- 30. 05. 2014 ob 12:59
- Prebrano 665 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 139.6
