
JA!! :))LP
:)
Saj se imamo?
Nočni pozdravček,
Majda
Še en JA :) in pozdravček, S
Mehka, lirična pesem o ljubezni, morda še bolj o hrepenenju in spominu, o pšenici, neskončni in hranljivi in njenih objemih. Ta ljubezen ... vse, kar želiš zase, ko se imaš. Čestitke,
Ana
Urednica Ana,
hvala za komentar. Pravzaprav,.... za malo, hranljivo pesmico :)
Lep dan,
Majda
In odpreš novo poglavje v knjigi ali pa vztrajaš pri ničesar drugega. Je to možno, mogoče, nemogoče, predvidljivo, nepredvidljivo?
lp ajda
Ajda, dobra vprašanja...lepo pa je, da se v knjigi Življenja vedno pišejo nova poglavja, .....dokler jo listaš...in odpiraš...
Lepo majuj :)
Majda
Delaš konkurenco Svetemu pismu v 1. pismu Korinčanom :) LP
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: ob potoku - Majda Kočar
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!