
globina njenega vrta
Zelo zanimiva pesem, li, samo še naslov moram pogoltniti, da se mi bo dokončno zalezla v život ;)
Lp, Ana
:)) Ana... glina na vretenu, pod prsti v izdelano latvico... mleko???.. prepuščam izbiri;), ena izmed opcij vsebine. Če kdo vidi drugače.. ;))
lp li
Meni se bere kot simbioza, ki je lahko med dvema človekoma, med različnimi poli istega človeka, med ljubim predmetom in njegovim uporabnikom ... ta težka določljivost in hkrati natančna detajlnost ravnanj dajeta pesmi poseben čar. Čestitke,
Ana
Komentiranje je zaprto!

![]()
Napisal/a: li
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!