Žehta

Vse več ljudi se ukvarja s pranjem denarja. Jaz ga imam pa tako malo, da ga kar neopranega vnovčim za nujne stvari.

Vinko Tavčar

Lidija Brezavšček - kočijaž

urednica

Poslano:
13. 03. 2014 ob 10:45

škrat, Vinko:)))


ok bi bilo takole:

 Vse več je ljudi, ki se ukvarjajo s pranjem denarja.


ali pa

Vse več ljudi se ukvarja s pranjem denarja.

Zastavica

Vinko Tavčar

Poslano:
13. 03. 2014 ob 13:02

Lidija, hvala lepa za korekcijo

lp

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Vinko Tavčar
Napisal/a: Vinko Tavčar

Aforizmi

  • 13. 03. 2014 ob 10:16
  • Prebrano 567 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 123.13

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!