Zimske sanje ali pocukrani spev

V tvojem objemu je vse prav.
V njem počijem in predem ,
ko me božaš je vse prav
in ko me poljubiš,
se žalostni svet okrog mene
stopi kot snežinka na dlani,
včasih si zaželim, da se kot
snežinka na tvojih ustih stopim.

lin

Komentiranje je zaprto!

lin
Napisal/a: lin

Pesmi

  • 28. 11. 2008 ob 13:43
  • Prebrano 804 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 105

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!