ŽABA, ŽABA, ŽABICA (otroška)

Žaba, žaba, žabica,

rega, kvaka in reglja,

skoči sem in skoči tja,

res je prava regica.

Sredi luže, sredi mlak,

glasno sliši se kvak, kvak.

To je glas naše žabice,

zelene, drobne regice,

ki skupaj s prijatelji

ob dežju in vodi oživi.

Žaba, žaba , žabica

rega, kvaka in reglja.

Ajrin

Komentiranje je zaprto!

Ajrin
Napisal/a: Ajrin

Pesmi

  • 22. 02. 2014 ob 00:15
  • Prebrano 4613 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 179.79

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!