
Vse mesto spi,
razen prestrašenih luči,
ki lovijo senco smrti,
lebdečo v zraku.
Auroro borealis
imaš prilepljeno na hrbtu,
tako da ne vidiš svetlobe,
samo slutiš tiho šumenje
prašnih delcev, raztresenih
pod nabojem upanja.
Vse mesto spi,
razen ukradenih luči
v njenih očeh, ki nemo pričakujejo
rešitev tvojega sonca.
Ne upaš ji povedati,
da si prišel praznih rok,
da si zlato zapravil
za norce, ki so ležali ob poti,
da so te vzeli za svojega,
da ne vidiš niti svoje aurore …
Vse mesto spi,
tudi luči
in ona.
Lepa ...
edino en popravek, če ne zameriš ...vse mesto spi ...
lp, Essentia :)
hvala ;)
LP, Shadow
Sedaj še bolj všeč :)
Lp, Lea
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Helena Zemljič (MalaSenca) (urednica)
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!