
ZAKAJ SE POSLUŠAM
V meni se večkrat oglasi
ljube melodije refren,
le naj me povrne v te čase,
ko sem bil od vseh zaželen.
Rad se vračam v razdobja glasbe,
ko že melodičnost big-bena
s skrivnostjo ovije srce
kot Odiseja sirene Karibde,
oživijo rade zablojene želje.
Vsako razdobje s svojim zaključkom
nudi že zalog bodoče poti,
dokler se oglaša refren mi kot ptica,
ne čutim straha,
ki me bo vodil v svet zadnjih dni.
lep pozdrav Tomi,
zelo lepa pesem, zato te poslušam.
Jure Rea
Med Scilo in Karibdo, je legenda še vedno močna in polna vabljivih momentov, ki so še danes v prenesenem smislu hoja po še neznanem notranjem ozemlju srca.
Hvala za ogled in še posebej odziv LP Tomi
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: tomi
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!