Ovce

Neskončnost jutra,
čez 12 ur se bo zdel že preteklost.
ko veš kaj te čaka. 
Te kar poprime slabost,
saj služba je norost.

V ritem vpeljani,
so nas zapeljali,
v glave vbijali.

Monotost ni krepost,
grem raje na kompost.
Tam bom vsaj le živa,
v pisarni ne bom zgnila.



angelskihudič

Komentiranje je zaprto!

angelskihudič
Napisal/a: angelskihudič

Pesmi

  • 02. 02. 2014 ob 02:22
  • Prebrano 546 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 123.34

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!