
Neskončnost jutra,
čez 12 ur se bo zdel že preteklost.
ko veš kaj te čaka.
Te kar poprime slabost,
saj služba je norost.
V ritem vpeljani,
so nas zapeljali,
v glave vbijali.
Monotost ni krepost,
grem raje na kompost.
Tam bom vsaj le živa,
v pisarni ne bom zgnila.
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: angelskihudič
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!