krik celote

ne potrebujem sonca
v visoki travi so me našli
če nočeš ti, bom jaz!
to je krik celote
včasih tako pogrešam tvoje sanje
da se mi barve luščijo
ne pustim ti, da greš po rane med ljudi
naj te jaz enkrat zbodem in
poližem kri

Lillly

Komentiranje je zaprto!

Lillly
Napisal/a: Lillly

Pesmi

  • 14. 12. 2013 ob 23:02
  • Prebrano 535 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 128.4

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!