KER RES SI

Pošiljaš mi znamenja,

vendar jih ne vidim

(ne razumem tega jezika)

a jih iščem...

in vem da so.

Čutim...

Ker ti res si -

v jutranji zarji,

tvoj glas

v šelestenju listja,

v monotonem tiktakanju

je vsak  korak,

tvoj objem,

v toplem, starem plašču.

In všeč mi je občutek,

da me spremljajo tvoje oči

v praznem svetu.

 

Ne bojim se več

in moja solza se posuši hitreje

kot kdajkoli prej.

Neni

Komentiranje je zaprto!

Neni
Napisal/a: Neni

Pesmi

  • 12. 12. 2013 ob 08:49
  • Prebrano 682 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 170.12

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!