Neizgovorjeno ime

Na podstrešju spominov (kjer),

prah prekriva predmete,

tam med vso to samoto,

negibno leži votla misel dekleta.

Njena dlan grabi,

na ustnicah ji zastane krik.

Ime

amorlamia

Lea199

Poslano:
17. 12. 2013 ob 21:21

Glede na tvojo starost, zelo dobra pesem :)

še veliko navdiha :)

lp, Lea

Zastavica

amorlamia

Poslano:
17. 12. 2013 ob 21:37
Spremenjeno:
17. 12. 2013 ob 22:15

Hvala Lea,

zelo sem vesela vaše pohvale!

amorlamia

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

amorlamia
Napisal/a: amorlamia

Pesmi

  • 11. 12. 2013 ob 18:51
  • Prebrano 781 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 155.41

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!