
Izbrisan uporabnik
Humorno, kratko, zabavno, čeprav žalostno, realno, tragično. Pesem z zgodbp, ki si ji lahko vsak po svoje širi.
LP, lidija
o Lidija, hvala ...
dokler nisem imel naslova je bilo kot na ledolomilcu, z naslovom pa mi je postalo tudi toplo, ja ;)
lp
Komentiranje je zaprto!


Napisal/a: Izbrisan uporabnik
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!