NIČESAR NE PRIČAKUJEM

Ničesar ne pričakujem.
Sprejemam dneve,
ki mi prihajajo naproti,
zdaj ogrnjeni v sivo,
upognjeni, trudno mrmraje,
zdaj s širokim nasmehom
in iskrivo besedo.

Ne štejem jih,
samo sprejemam,
Hvaležna,
da gredo skozme,
ne mimo.

daya

Komentiranje je zaprto!

daya
Napisal/a: daya

Pesmi

  • 09. 11. 2008 ob 16:35
  • Prebrano 814 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 209

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!