Prijava
Registracija
Naslovnica
+
Aktualno
Izbrane
Komentarji
Uporabniki
Uredništvo
E-knjige
Iskanje
Pesmi
Aforizmi
Forum
+
Delavnice
Prevajalski kotiček
Jezikovne dileme
Pesniško razpredaj
Razpisi in natečaji
Seznam forumov
Komentarji
Članki
Koledar
Objavi
+
Pesem
Aforizem
Dogodek
Pomoč
+
Pravila
Odziv
Podpri pesem.si
NIČESAR NE PRIČAKUJEM
Komentarji (0)
NIČESAR NE PRIČAKUJEM
Ničesar ne pričakujem.
Sprejemam dneve,
ki mi prihajajo naproti,
zdaj ogrnjeni v sivo,
upognjeni, trudno mrmraje,
zdaj s širokim nasmehom
in iskrivo besedo.
Ne štejem jih,
samo sprejemam,
Hvaležna,
da gredo skozme,
ne mimo.
daya
<< Prejšnja
Komentiranje je zaprto!
Napisal/a:
daya
Pesmi
09. 11. 2008 ob 16:35
Prebrano 814 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
Število doseženih točk: 209
Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!