Ko bi bila

Ko bi bila

zdaj skupaj midva

vse bi bilo

noč za nočjo

v nežnost odeto

 

teh zadnjih pet let

s solzami opranih

z nitmi ljubezni

globoko pretkanih

živi nekje

v vesolju

 

tisto popoldne

in tista noč

nikoli ne bosta

v meni umrla

in tiste bojazni

in tistih nežnih solza

nikoli ne izbriše

niti konec sveta...

Janko Rošelj

Komentiranje je zaprto!

Janko Rošelj
Napisal/a: Janko Rošelj

Pesmi

  • 21. 11. 2013 ob 23:19
  • Prebrano 1305 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 163.43

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!