
ko sn pr sosedi potrkal
pa mi je moja baba odprla
sn najprej pomislo
"matr sn še kuj nažgan"
ta zadno ko se še spomnim
je bil Martin
čakaj al Martina
saj ni važno
pili smo ko žolne
vlivali v sebe
malo z glažov
malo z sodof
malo z eh sa se nea spomnim
aja pa zagledam babo
eeeeee pr sosedi?
čakaj njegova je bla celo noč z mano
al pod al na ..eh saj ni važno
ki je pa bla moja?
če pa je rekla da jo glava boli
pa gre spat?
v glavnem mino je Martin
do drugega leta ?
joj jaz pa komaj čakam na silvester
to ga bomo žgali
juhu
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Miro :
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!