TA VESELI DAN

ko sn pr sosedi potrkal

pa mi je moja baba odprla

sn najprej pomislo

"matr sn še kuj nažgan"

ta zadno ko se še spomnim

je bil Martin

čakaj al Martina

saj ni važno

pili smo ko žolne

vlivali v sebe

malo z glažov

malo z sodof

malo z  eh sa se nea spomnim

 

aja pa zagledam babo

eeeeee pr sosedi?

čakaj njegova je bla celo noč z mano

al pod al na  ..eh saj ni važno

ki je pa bla moja?

če pa je rekla da jo glava boli

pa gre spat?

 

v glavnem mino je Martin

do drugega leta ?

joj jaz pa komaj čakam na silvester

to ga bomo žgali

juhu

 

 

Miro :

Komentiranje je zaprto!

Miro :
Napisal/a: Miro :

Pesmi

  • 12. 11. 2013 ob 10:37
  • Prebrano 476 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 121.13

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!