Dialektik


Na vrtu sem si začel postavljati lopo, pa me je sosed prehitel z antilopo.

Srečko Luštrek

÷

÷

Poslano:
11. 11. 2013 ob 10:23
Spremenjeno:
11. 11. 2013 ob 10:30

ne le moje trebušne... cel se ti zahvaljujem za to :)

enkratno. debate o fotofinišu ne potrebujemo, se mi zdi.

človeku da podplate

in kopita

lp


Zastavica

Srečko Luštrek

Poslano:
11. 11. 2013 ob 10:35

:)) me veseli.

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Srečko Luštrek
Napisal/a: Srečko Luštrek

Aforizmi

  • 11. 11. 2013 ob 09:38
  • Prebrano 711 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 153.38

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!