
Na vrtu sem si začel postavljati lopo, pa me je sosed prehitel z antilopo.
ne le moje trebušne... cel se ti zahvaljujem za to :)
enkratno. debate o fotofinišu ne potrebujemo, se mi zdi.
človeku da podplate
in kopita
lp
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Srečko Luštrek
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!