
povedal si nam da greš na ples
da prideš ob dveh
šel si z motorjem in
malo je rosilo
ob dveh je na vhodu zvonilo
a nisi bil ti
ti ne bi zvonil
povedala sta mi
policista
da si na cesti umrl
moj bog
moj brat
tako mlad
Zaboli in se dotakne, življenje je tako radodarno z bolečino, Inka.
Popravi škratka: sel
Lp, Lea
Ali naj škratu pustim, ko se je tako lepo poigral...sel si z motorjem...
Res je njegovo sporočilo ob smrti, kot bi mi ga sel prinesel...nikoli ne umremo zares..vse je le sen,živimo naprej...vedno naprej....
Objem!
Ina
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Mindus
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!