tako mlad

povedal si nam da greš na ples

da prideš ob dveh

šel si z motorjem in

malo je rosilo

ob dveh je na vhodu zvonilo

a nisi bil ti

ti ne bi zvonil

povedala sta mi

policista

da si na cesti umrl

moj bog

moj brat

tako mlad

 

Mindus

Lea199

Poslano:
01. 11. 2013 ob 10:23
Spremenjeno:
01. 11. 2013 ob 10:28

Zaboli in se dotakne, življenje je tako radodarno z bolečino, Inka.

Popravi škratka: sel 

Lp, Lea

Zastavica

Mindus

Poslano:
01. 11. 2013 ob 10:31
Spremenjeno:
01. 11. 2013 ob 10:46

Ali naj škratu pustim, ko se je tako lepo poigral...sel si z motorjem...

Res je njegovo sporočilo ob smrti, kot bi mi ga sel prinesel...nikoli ne umremo zares..vse je le sen,živimo naprej...vedno naprej....

Objem!

Ina

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Mindus
Napisal/a: Mindus

Pesmi

  • 01. 11. 2013 ob 10:14
  • Prebrano 698 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 38.69

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!