
Če koga ne razumeš, še ne pomeni da je on bedak niti da si bedak ti. Bedakov ni.
Srecok, naj se ti besede pozlatijo !
Lep pozdrav
Dimitrij
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: srecok
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!