Dih pomladi

Cvetoče,

 

kot je cvetoča

 

pomlad.

 

Dišeče,

 

kakor bi dihal

 

pomlad ...

 

Kako rad

 

bi bil (sam)

 

pomlad,

 

kako rad

 

bi bil mlad ...

 

mlad ...

 

mlad

 

...

 

Ljuba Rebolj

Ljuba Rebolj

Poslano:
01. 10. 2013 ob 03:59
Spremenjeno:
08. 10. 2013 ob 21:55

Nostalgija... želja po mladosti... Posvečeno prijatelju, 4.4.2012

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Ljuba Rebolj
Napisal/a: Ljuba Rebolj

Pesmi

  • 01. 10. 2013 ob 03:45
  • Prebrano 713 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 113.5

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!