
Cvetoče,
kot je cvetoča
pomlad.
Dišeče,
kakor bi dihal
pomlad ...
Kako rad
bi bil (sam)
pomlad,
kako rad
bi bil mlad ...
mlad ...
mlad
...
Nostalgija... želja po mladosti... Posvečeno prijatelju, 4.4.2012
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: Ljuba Rebolj
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!