ZID

 


čutim zid pred menoj
neviden
a visok
znova sem ga zadel z glavo
tista toplina ki polzi po mojem licu
rahlo slanega okusa
je kri

ostala bo brazgotina
še ena v nizu

gledam poročila
motorist treščil v zid
v predoru treščil v odstavno nišo
premišljujem
oni so videli zid

jaz ga znova nisem

Miro :

Komentiranje je zaprto!

Miro :
Napisal/a: Miro :

Pesmi

  • 28. 09. 2013 ob 08:13
  • Prebrano 511 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 161

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!