Krik

Točila bi solze,

če bi hotele ven iz očesa,

predirala bi tišino

s krikom bi zbujala

svojo dušo,

da bi me bolelo,

brisala bi se z robčkom,

pa so zeleni podočnjaki

še zmeraj suhi.

Prihajam naproti,

čutim potrebo po kriku,

da me odreši gorja,

da prenehajo muke.

Molim brez besed,

nepremično gledam v tla

in počasi premikam tišino.

IŽ-lev

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 23. 09. 2013 ob 00:25
  • Prebrano 646 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 52.9

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!