Pa naj bo ljubezen

Pa naj bo

beseda o ljubezni,

ker vidim da se to

rado bere,

sploh ponoči,

ko budni zaljubljenci

si delijo objeme,

poljube, dotike,

stik dveh teles

v eno,

vrtenje okoli

skupnega občutka,

povečanje hrepenenja

in koža, ki se prijemlje

druge kože,

gre ljubezen globoko,

daleč v vdihe in izdihe,

med rjuhami se držijo roke,

medtem ko se steguje slo

in leze še bolj skupaj,

do zadnjega tresljaja,

ko izdih je za oba,

obležana vsa potna

in vroča.

Gola v nasladi..

IŽ-lev

Peter Rezman Perorez

Poslano:
15. 08. 2013 ob 02:22

Padla mi je v oči skoraj pozabljena povezava med ljubeznijo in erotiko, da ne rečem kaj bolj preznojenega.

Fajn.

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
15. 08. 2013 ob 06:19

Dobro jutro Peter,

ja, obstaja povezava, a je bolj mehka...ni tko direkt.

Hvala ti za tvoje besede.

Lep pozdrav, hope

Zastavica

igor žuravlev

Poslano:
15. 08. 2013 ob 07:19

Iskrene čestitke za Podčrtanko heart moje.

Zastavica

Matej_Krusic

Poslano:
15. 08. 2013 ob 21:28

Zavija proti erotiki, ampak se lepo zaključi. Čestitke!

LP, Matej

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
16. 08. 2013 ob 00:39

Pozdravljen Matej,

hvala ti za tvoje spodbudne besede, sem vesela,da tako razmišljaš.

Bodi lepo,

lep pozdrav, hope

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
16. 08. 2013 ob 00:39

Igor, hvala ti, heartmoje.

hope

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

Podčrtanka

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 15. 08. 2013 ob 00:34
  • Prebrano 997 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 515.28

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!