Enigmatska

ko bom 0

in spoznal œ,      (neskončno)

bom uvidel ?

in postal =

srecok

÷

÷

Poslano:
11. 08. 2013 ob 13:12

Ko bom imel dovolj hrbta, ko bo človeštvo vzelo, kar mora, mi bo hrbtenjača stekla nazaj. Vsadi me (nazaj domov) V sadu ime bo počivalo. B se bo zleknil. 8. dan bom živel, še naprej - mimogrede, naslednja je 10 (pa že prej imamo napake; šteje se tako: 1,2,3,4,8,10,20 ... - ostalih števil ni ;) človek si jih je umislil, da lažje muti med sabo ;)

 

Zastavica

pi - irena p.

Poslano:
11. 08. 2013 ob 14:26

moj burazer ima srečo, 8.dan mu je bog ustvaril kafansko pevačico

Zastavica

srecok

Poslano:
11. 08. 2013 ob 15:27

pa ne ki micu trofrtaljku ---svetska baba. svetske pesmi,

kad čuješ trubu ti uzmi sombrero no je je iz druge zgodbe ampak isto. mater kje je kaki kozarec da ga vržem 

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

srecok
Napisal/a: srecok

Pesmi

  • 11. 08. 2013 ob 12:58
  • Prebrano 749 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 106.2

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!