Zakaj, kdaj
To je resnica.
Takšna
sva bila
na začetku.
Sama vsaksebi,
tujca v lastnem telesu,
hrepeneča
in ljubeča,
brez da bi imela cilj,
tako je bilo
in tako je danes.
Od daleč
opazujem
tvojo bolečino,
od daleč
opazuješ
ti mojo.
Ne zgrešiva.
A sva tukaj,
oba z istim vprašajem,
oba z istim odgovorom.
IŽ-lev
Poslano:
07. 08. 2013 ob 07:15
Poslano:
08. 08. 2013 ob 03:20
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: IŽ-lev
Pesmi
- 07. 08. 2013 ob 00:20
- Prebrano 668 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 134.5
