...da...
...da napišem
tebi pismo,
da se slečejo
moje misli,
da roka sname
snežno belo
vlečko.
...da napišem,
da imava dom,
ko vzdihujeva
oba
vsak svoje ime.
...da me vnameš,
kakor me vname
prežgoče sonce
in naredi rdečico
po obrazu,
a veš,
da ni slabo,
da so takšni trenutki
zelo redki,
vedno manj.
In midva
razmišljava
o mislih drugega.
IŽ-lev
Poslano:
31. 07. 2013 ob 21:12
Poslano:
01. 08. 2013 ob 00:21
Komentiranje je zaprto!

Napisal/a: IŽ-lev
Pesmi
- 31. 07. 2013 ob 20:56
- Prebrano 627 krat
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!
- Število doseženih točk: 138.45
