...da...

...da napišem

tebi pismo,

da se slečejo

moje misli,

da roka sname

snežno belo

vlečko.

...da napišem,

da imava dom,

ko vzdihujeva

oba

vsak svoje ime.

 

...da me vnameš,

kakor me vname

prežgoče sonce

in naredi rdečico

po obrazu,

 

a veš,

da ni slabo,

da so takšni trenutki

zelo redki,

vedno manj.

In midva

razmišljava

o mislih drugega.

 

IŽ-lev

igor žuravlev

Poslano:
31. 07. 2013 ob 21:12


kissheart

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
01. 08. 2013 ob 00:21

heart

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 31. 07. 2013 ob 20:56
  • Prebrano 627 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 138.45

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!