Jočem

Pesem spominov odmeva,
Ko tiho jočem.
Čeprav tega nočem
srce mi sameva.

Želim si ljubezni, odmeva,
ko tiho jočem.
Čeprav tega nočem,
mi dušo tema zajema.

Spomini me žgejo,
ko tiho jočem,
čeprav tega nočem
se vrata v preteklost zaprejo.

In ko tiho jočem,
čeprav tega nočem, želim si da bi umrl,
da bi se ves svet podrl,
da mi ne bo treba trpeti.
Bom mogel umreti?

Abax Iman

Komentiranje je zaprto!

Abax Iman
Napisal/a: Abax Iman

Pesmi

  • 16. 10. 2008 ob 09:12
  • Prebrano 698 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 68

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!