
Tisoč besed,
nobena iskrena,
podijo se po belem listu,
zaposlijo oči,
da poiščejo svoje sanje
in iz pesmi izsrkajo
kar je užitnega.
Nekaj sladkih besed,
za popotnico,
nekaj krvavega mesa,
za preživeti
nekaj soli za bistre misli
in nekaj krvi,
za občutek boja,
kakor življenje je.
Namesto sladkorja natren
in namesto mleka
črna kava.
Potem odidem,
brez da bi pogledala nazaj.
Ker več ni ničesar,
tu je praznina
in goli čas, ki odhaja.
Komentiranje je zaprto!
![]()
Napisal/a: IŽ-lev
Uredniško pregledano.
Ocenjevanje je zaključeno!