Nočna pesem

Tisoč besed,

nobena iskrena,

podijo se po belem listu,

zaposlijo oči,

da poiščejo svoje sanje

in iz pesmi izsrkajo

kar je užitnega.

Nekaj sladkih besed,

za popotnico,

nekaj krvavega mesa,

za preživeti

nekaj soli za bistre misli

in nekaj krvi,

za občutek boja,

kakor življenje je.

Namesto sladkorja natren

in namesto mleka

črna kava.

Potem odidem,

brez da bi pogledala nazaj.

Ker več ni ničesar,

tu je praznina

in goli čas, ki odhaja.

IŽ-lev

igor žuravlev

Poslano:
18. 07. 2013 ob 07:48


heart

Zastavica

IŽ-lev

Poslano:
19. 07. 2013 ob 01:13

heart

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

IŽ-lev
Napisal/a: IŽ-lev

Pesmi

  • 18. 07. 2013 ob 04:00
  • Prebrano 630 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 221.63

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!