Minuta

Minuta se kot ura zdi,
so noči in dnevi,
brez ljubezni je življenje v temi,
brez ljubezni so poljubi le odmevi.

Minuta je lahko veselje,
lahko je bolečina žalosti
in v srcu je povelje
naj iz srca prežene čas osti.

So minute ostale
ali me spomin boli?
so me sanje znova zapeljale
ali bodo odšle, kot ti.

Abax Iman

Komentiranje je zaprto!

Abax Iman
Napisal/a: Abax Iman

Pesmi

  • 15. 10. 2008 ob 13:03
  • Prebrano 711 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 75

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!