PUTNICA

Bíila je zima 
u vozu tog dana 
nije bilo mnogo putnika 
preko puta mene 
sedela je žena 
ranjeno gonjena srna 
pogled joj pade na sliku 
razapetog Isusa 
tako prikovana i nema 
nepomična satima 
izgubljena u gomili pitanja 
a odgovori su zapisani 
u nebeskim knjigama 
saznaće sve 
kada dodje kraj putovanjima 

biljakostic

Radmanovic

Poslano:
23. 06. 2013 ob 20:01

Ćao, Biljo,

ako razumem, žena=srna, onda pitanje:'kakva srna?' ili:'koja?' =>  ranjenA i gonjena, a ne pitanje:'kako gonjena?' - ranjeno gonjena?

Na početku 'Bila' ima dva i.

Lepo, takvo putovanje nam je mnogima blisko.

 

Zastavica

Komentiranje je zaprto!

biljakostic
Napisal/a: biljakostic

Pesmi

  • 23. 06. 2013 ob 14:08
  • Prebrano 679 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 43.36

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!