I OD ZRNA MANJE

Svi mi nebeske oru njive
preko noći 
u crno me obukoše
detinjstvo uzeše
odrasteš na brzinu
tražiš zrno
čovečje dobrote
da ublaži tu
krvavu tminu
toga je sve manje
poželim kupiti
preko reda
nebesko imanje

biljakostic

Komentiranje je zaprto!

biljakostic
Napisal/a: biljakostic

Pesmi

  • 23. 06. 2013 ob 09:46
  • Prebrano 688 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 98.03

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!