Vsaj nocoj...

Šla bi, res bi šla.

S svojimi koraki

In s tabo.

Prekrižaj mi pot,

vzemi si košček ki ti je všeč,

in greva skupaj naprej.

Ali boš res?

Boš, a ko se bom prebudila,

te bo meglica jutranjega svita

odpihnila kot veter odpihne koščke teh sanj.

 

Barby

Komentiranje je zaprto!

Barby
Napisal/a: Barby

Pesmi

  • 15. 06. 2013 ob 20:44
  • Prebrano 699 krat

Uredniško pregledano.

Ocenjevanje je zaključeno!

  • Število doseženih točk: 107.7

Zastavica

Imate vsaj eno nujno obvestilo! Želite pregledati obvestila?
Ste prepričani, da želite zapusti stran? Vse spremembe bodo zavržene!